ABDİLİ DERNEĞİNDE BAYRAK NİHAT YILMAZ'DA

Ordu Mesudiye Abdili Köyü Derneği'nin İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesi'nde yapılan olağan kongresinde başkanlığa Nihat Yılmaz seçilerek, dernek mührünü devraldı.
ABDİLİ DERNEĞİNDE BAYRAK NİHAT YILMAZ'DA

ORMESHA: Ordu Mesudiye Abdili Köyü Derneği'nin İstanbul Bakırköy Osmaniye Mahallesi'nde yapılan olağan kongresinde başkanlığa Nihat Yılmaz seçilerek, dernek mührünü devraldı.   

Mesudiye Abdili Köyü Derneği Olağan Kongresi Osmaniye'de gerçekleştirildi. Abdilimevcut başkanı Ramazan Türkoğlu, üyelere ve konuklara hoşgeldiniz dedikten sonra yeniden aday olmayacağını belirtti. 

Saygı duruşu ve istiklal Marşı'nın okunmasının ardından, derneğin faaliyetleri, denetleme kurulu raporu ve tahmini bütçe okunarak ibra edildi.

Tek liste olarak seçime katılan Nihat Yılmaz'ın listesi oylanarak,  tüm üyelerin oyunu alarak yeni yönetim seçildi. Abdili Köyü Derneği'nin yeni başkanı Nihat Yılmaz yaptığı konuşmada, "Şahsıma ve yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hizmetleri için Ramazan Türkoğlu'na teşekkür ediyorum. Derneğimizi ve Abdili Köyümüzü daha iyi hizmet alır seviyeye çekaracağız" diyerek, kongreye katılanlara güveni için teşekkür etti.

Kongreye konuk olarak katılanlar arasında Mesudiye CHP Belediye Başkan Adayı Olgay Ünalan, Mesudiye CHP İlçe Başkanı Vedat Karaduman, Mesudiyeliler Dernek Başkanı Erdal Yılmaz, Ordu Mesudiye Gazetesi Gazetesi Haber Müdürü Namık Kemal Tuncer, Birebir, Derebaşı dernek başkanları yer alarak, kongrenin hayırlı olmasını dilediler. 

Yorum Yazın

Ordu Mesudiye Gazetesi