ORDULU BAŞKAN MEHMET YILMAZ KIZINI NİŞANLADI

Ak Parti’nin Ordulu Yalova Çınarcık İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın kızı Elvan Yılmaz ile Şenol Özer’in oğlu Ahmet Bilgihan Özer, birbirlerine gönüllerini kaptırarak, evlilik yolunda ilk adımı attılar.
ORDULU BAŞKAN MEHMET YILMAZ KIZINI NİŞANLADI

ORMESHA: Ak Parti’nin Yalova Çınarcık İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Şükran Yılmaz’ın kızı Elvan Yılmaz ile Rahime Özer - Şenol Özer’in oğulları Ahmet Bilgihan Özer, birbirlerine gönüllerini kaptırarak evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Elvan ve Bilgihan’ın nişan yüzüklerini Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer takarak, mutluluklar diledi.

Nişana katılanlar arasında Çınarcık Belediyesi Başkanı Numan Soyer ve eşi Elif Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Koruköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal İldeniz, Yalova İl Genel Meclis Başkan Vekil Murat Kaya, siyasi Parti temsilcileri, İş İnsanları, kamu kurumlarının müdür ve amirleri ile her iki aile üyeleri Amirleri, Çınarcıklı davetliler yer aldılar.

Teşvikiye Cemos Köy’de gerçekleştirilen nişan töreninde çiftlerin yüzüklerini takan Başkan Soyer, evliliğin sırrının sevgi, saygı ve karşılıklı fedakarlık olduğunu, nişanlılık döneminin hem çiftlerin hem de ailelerin birbirlerini daha iyi tanımak için fırsat olduğunu belirtti.

Evlilik yolunda ilk adımı atan genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Numan Soyer, “İki güzel kardeşimiz için buradayız. Allah tamamına erdirsin. Mutlulukları bir ömür devam etsin inşallah” dedi.

Kız babası Ak Parti Çınarcık İlçe Baskanı Mehmet Yılmaz, “bizleri bu mutlu günümüzde yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza, katılan herkese teşekkür ediyorum” diye ifade ederek gençlere mutluluk diledi.

Kaynak: Çınarcık Postası

Yorum Yazın

Ordu Mesudiye Gazetesi