ŞİMDİ DE KIYAMET VİRÜSÜ GELİYOR. DÜNYA NÜFUSUNUN YARISI ÖLECEK

ŞİMDİ DE KIYAMET VİRÜSÜ GELİYOR. DÜNYA NÜFUSUNUN YARISI ÖLECEK

Dr. Michael Greger, ABD’li bilim insanı. Corona virüs dışında büyük bir salgın olabileceğini iddia etti. Virüsün dünya nüfusunun yarısını öldürebileceğini kaydetti.

Dr. Michael Greger, ABD’li bilim insanı. Corona virüs dışında büyük bir salgın olabileceğini iddia etti. Greger, tavuk çiftliklerinden yayılacak olan bu virüsün dünya nüfusunun yarısını öldürebileceğini kaydetti.
Tüm dünyada coronavirüs salgınıyla mücadele sürerken, ABD’li bir bilim adamının ortaya attığı yeni bir salgın iddiası ortalığı karıştırdı. Dr. Michael Greger, tavuk çiftliklerinden yayılacak olan ve dünya nüfusunun yarısını öldürebileceğini iddia ettiği,  ‘kıyamet virüsü’ ile ilgili uyarılarda bulundu. Greger, “Kümes hayvanları olduğu sürece, salgın olacak” dedi.İlk olarak Çin’de Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya ölüm saçan coronavirüs salgınıyla amansız mücadele devam ediyor.  Amerikalı bilim insanından korkutan bir açıklama geldi.Bilim adamı Dr. Michael Greger, dünya nüfusunun yarısını öldürebilecek tavuk çiftlikleri tarafından yayılacak olan yeni bir salgın konusunda uyarılarda bulundu. Dr. Greger, söz konusu virüsü ‘kıyamet virüsü’ olarak nitelendirdi. Beslenme uzmanı Dr.Michael Greger,”Gerçek tehlikenin henüz gelmediğini” vurguladı. Hayvanlarla bu kadar yakın olduğumuz sürece,  bizi en kötü salgın hastalıkların beklediğini iddia ediyor.
Greger;“Kümes hayvanları olduğu sürece, salgın olacak” iddiasında bulundu. Kümes hayvanlarının oluşturacağı bir salgın hastalığın dünya nüfusunun yarısını öldüreceğini iddia etti.”BİTKİ TEMELLİ BESLENİN” UYARISIBilim adamı, bitki temelli bir diyetin faydalarını savunarak ve tavuklardan uzak durulması gerektiğine vurgu yaptı.İngiliz basını ise Dr. Greger’in söz konusu duruma ilişkin bir kitap çıkarttığını ve en çok satanlar arasında giren kitabın kamuoyunda büyük bir yankı uyandırdığını belirtti.
Kaynak: Karizmahaber

Yorum Yazın

Ordu Mesudiye Gazetesi