CENGİZ KOÇYİĞİT SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ GÖVDE GÖSTERİSİYLE AÇTI

Ak Parti Mesudiye Belediye Başkan Adayı Cengiz Koçyiğit'in seçim koordinasyon merkezi açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Milletvekilleri Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Naci Şanlıtürk, Ak Parti İl Başkanı Selman Altaş, Mesudiye Belediye Başkanı Muammer Özer ve vatandaşların katılımıyla, gövde gösterisine dönüştü.
CENGİZ KOÇYİĞİT SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNİ GÖVDE GÖSTERİSİYLE AÇTI

ORMESHA: Ak Parti Mesudiye Belediye Başkan Adayı Cengiz Koçyiğit seçim koordinasyon merkezini açtı.Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, Ordu milletvekilleri Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Naci Şanlıtürk, Ak Parti İl Başkanı Selman Altaş, Mesudiye Belediye Başkanı Muammer Özer, Ak Parti Mesudiye İlçe Başkanı Mutlu Tekin, MHP İlçe Başkanı Hasan Açıkgöz, il, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.  

Başkan Adayı Cengiz Koçyiğit yaptığı açıklamada, "Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Dr. Mehmet Hilmi Güler, Milletvekillerimiz Prof. Dr. Mahmut Özer, İbrahim Ufuk Kaynak, Naci Şanlıtürk,

İl Başkanımız , İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İlçe Başkanımız ve vatandaşlarımızın katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik.

Demokratik süreçte daha fazla katılım ve şeffaflık sağlayacak olan seçim koordinasyon merkezimizde güçlü bir ekip ruhuyla bir araya gelerek, halkımızın geleceğini şekillendirecek kararları alacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah" dedi.

Yorum Yazın

Ordu Mesudiye Gazetesi