ALTINORDU'NUN ÇÖP SORUNUNU ÇÖZEN ENVER YILMAZ'A DURUGÖL'DE SEVGİ SELİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, halkla buluşmaya devam ediyor. Yılmaz,  Altınordu ilçesine bağlı, Durugöl Mahallesi Soya Caddesi üzerindeki  esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
ALTINORDU'NUN ÇÖP SORUNUNU ÇÖZEN ENVER YILMAZ'A DURUGÖL'DE SEVGİ SELİ

ORMESHA: Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Durugöl Mahallesi Soya Caddesi üzerindeki  esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Durugöl Mahallemizde esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Şu anda Soya Caddesi üzerinde misafirlerimize, hemşehrilerimizin yoğun teveccühüyle gezilerimizi sürdürüyor.

 

 

Daha önce çöp sorununu çözmek için söz vermiştik. Ordunun en önemli hizmetlerinden biri olduğuna inandığımız bu projeyi başarıyla tamamladık. Şimdi burası, Ordu'nun en güzel mahallelerinden biri haline geldi. Yan taraftaki çöp alanını kapatarak, Soya Caddesi'nde altyapı çalışmalarını gerçekleştirdik. Sıcak asfalt ve ışıklandırma gibi iyileştirmeleri de tamamladık. Ayrıca, ara caddelerin asfaltlama işlemlerini gerçekleştirdik" dedi.

 

Yılmaz, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi;  "Durugöl mahallemizde gerçekleştirmeyi planladığımız, ancak vaktimizin yetmediği AVM projesi bulunmaktadır. Eski köy hizmetlerinin olduğu alanda hayata geçireceğimiz bu projeyi en kısa sürede başlatmayı planlıyoruz. Durugöl Mahallemiz, yan taraftaki Akyazı ve bir ileri Bahçelievler mahalleleriyle birlikte Ordu'nun en güzel mahallelerinden biri olacak.

Buradaki insanlarımız, temiz havası, suyu ve güzel insanlarıyla huzurlu bir yaşamı hak ediyorlar. Özellikle sahil şehrimizde gerçekleştirdiğimiz projeler Avrupa Birliği tarafından ödüllendirilmiştir. 8 buçuk kilometrelik sahil şeridi, Türkiye'de şehir içinde mavi bayraklı ve denize girilebilen tek yerdir.

Bu kıymetli şehrimizin değerini bilmeli ve vatandaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurmalıyız. Ordu birlikteliği ve ittifakı içinde, 31 Mart tarihinde sandıkta buluşmayı dört gözle bekliyoruz." dedi.

Yorum Yazın

Ordu Mesudiye Gazetesi